
Дитячий електросамокат E-Scooter kids ES3 24V 2.5Ah
8 000 ₴
7 440 ₴
- В наличии
- +380 (67) 985-84-12Менеджер
- +380 (93) 618-07-97Менеджер
АКТУАЛЬНІСТЬ ТОВАРУ ТА ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ
Технічні характеристики
Модель: Дитячий електросамокат
Потужність: 250 Вт
Гальма: механічні
Максимальна швидкість: 6-16 км/год
Максимально допустиме навантаження: 70 кг
Максимальний кут нахилу поверхні (кут підйому): 10°
Діаметр коліс: 6"
Акумуляторна батарея: 2,5 А·год
Зарядний пристрій: Так, 24V
Час повної зарядки: 3 години
Автономний пробіг: до 10 км
Максимальна швидкість: 16 км/год
Тип акумулятора:Li-ion
Час зарядки: 3 год
Потужність: 250W
Амортизація: без амортизації
Виделка: Стандартна вилка
Кількість коліс: 2 шт.
Ступінь захисту: IP54
Додаткова інформація
Ширина керма: 50 мм
Багажник: ні
Сидіння: Ні
Кермо: Дисплей: Кольоровий екран відображає ключову інформацію про стан заряду батареї самокату та поточну швидкість
Покришки: Безкамерні колеса
Комплектація: Самокат, зарядний пристрій, гарантійний талон 12 міс.
Додаткові характеристики: Зміна кольорів підсвічування
Стать: дитячі
Кількість коробок: 1 шт.
Розміри та вага
Вага: до 10 кг
Вага: 7 кг
Розмір: Від деки до керма 82 см Довжина самокату 74 см Ширина деки 12 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Scooter |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Максимальная нагрузка | 70 кг |
| Материал рамы | Металл |
| Конструкция | Складная |
| Диаметр колеса | 6 мм |
| Высота рулевой стойки | 82 см |
| Вес | 7 кг |
| Цвет | Синий |
| Мощность электродвигателя | 250 Вт |
| Год выпуска | 2024 |
| Время зарядки | 3 час |
| Максимальная скорость | 16 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 16 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Емкость батареи | 3 мА/ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 7 440 ₴







