
Електричний трицикл грузовий Crosser Cargo 16 1200W 60V/58AH Цена 56
66 300 ₴
59 670 ₴
- В наличии
- +380 (93) 618-07-97Менеджер
АКТУАЛЬНІСТЬ ТОВАРУ ТА ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ
ВІДПРАВЛЕННЯ ТІЛЬКИ ПО ПЕРЕДПЛАТІ 5000 ГРН
Електричний велосипед Crosser Cargo 16 MAX 1000W 60V/58AH
ДВИГУН
Тип двигуна безщітковий (BLDC)
Розташування двигуна міст
Привід прямий
Потужність 1000 Вт
Максимальна швидкість* ≤ 43 км/ч
Максимальний кут підйому ≤ 40° км/год
батарея
Тип свинцево-кислотна AGM (гелева)
Напруга/ємність 60В/58Ач
Запасна енергія 3480 Вт-ч
Пробіг на одному заряді* ≤ 40 км
Зарядний пристрій 60В/5Ач
Час зарядки ≈ 7 годин
Рекуперація немає
ПЕРЕДНЯ ПІДВІСКА
Вид телескопічна вилка
Тип класична
ЗАДНЯ ПІДВІСКА
Вид ресора з двома амортизаторами
ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА
Гальмо переднє барабанний
Гальмо заднє барабанний
ШИНИ
Шина передня 12 дюймів
Шина задня 12 дюймів
ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ
Лампа головної фари LED
Лампа заднього ліхтаря LED
Покажчики поворотів LED
Приладова панель ЖК-дисплей
ЗАГАЛЬНІ ДАНІ
ДхШхВ 3100 х 1170 х 1370
Кількість місць 2
Максимальне навантаження (кг) 500
Колісна база (мм) 2050
Суха вага (кг) 289
Опції у комплекті кузов самоскид
Кольори
сірий, красный, синий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Crosser |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 250 кг |
| Материал рамы | Металл |
| Конструкция | Складная |
| Диаметр колеса | 120 мм |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Вес | 130 кг |
| Цвет | Синий |
| Мощность электродвигателя | 1000 Вт |
| Год выпуска | 2025 |
| Время зарядки | 7 час |
| Дистанция пробега | 43 км |
| Максимальная скорость | 40 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 40 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Емкость батареи | 58 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 60 В |
- Цена: 59 670 ₴






