
Електросамокат Tesla 16000 NEW 2025 16AH 48V на 2000W з сидінням
24 400 ₴
21 960 ₴
- В наличии
- +380 (67) 985-84-12Менеджер
- +380 (93) 618-07-97Менеджер
АКТУАЛЬНІСТЬ ТОВАРУ ТА ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ
Електросамокат Tesla 16000 NEW 2025 16AH 48V на 2000W з сидіннямЕлектросамокат 16AH 48V на 2000W Tesla 16000 з цифровим спідометром та сидінням Чорний
Електросамокат Scooter Tesla 16000 на базі електродвигуна. Забезпечує хорошу динаміку та високу максимальну швидкість. Призначений для досвідчених водіїв, старших 16 років, для розваги та ділових поїздок дорогами з твердим покриттям та помірно пересіченою місцевістю.
Одномоторний самокат. Спереду розташовані два амортизатори. Ззаду також встановлено 2 амортизатори, які розташовані під більшим кутом, що робить амортизацію ще м'якшою. З такою підвіскою їзда нерівностями не завдає дискомфорту.
Характеристики:
Тип коліс: Пневматична шина
Час зарядки: 6-7 годин
Матеріал деки: Алюміній
Максимальна швидкість: 50 км/год
АКБ: Li-ion 16Ah Samsung, 48V
Макс. кут підйому: 25 градусів
Складна конструкція: Зі складною конструкцією
Вага: 20 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Гальмо: Ручне, переднє, заднє, дискові
Потужність: 2000 W
Акумулятор: Lithium 48V 16000 Ah
Дальність ходу до: 50 км
Дисплей: Кольоровий LCD із USB
Комплектація:
Електросамокат Тесла 16000
Складне сидіння
Зарядний пристрій
Інструкція
Модель 2025 року
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tesla |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Конструкция | Цельная |
| Вес | 20 кг |
| Цвет | Черный |
| Мощность электродвигателя | 850 Вт |
| Год выпуска | 2024 |
| Время зарядки | 7 час |
| Максимальная скорость | 50 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 50 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Емкость батареи | 16 мА/ч |
| Тип батареи | Литиевая |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 21 960 ₴








